Αρχική

ΑΡΓΕΙΑΚΟΣ ΕΣΠΕΡΟΣ

ΚΑΛΑΘΟΣΦΑΙΡΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ

ΜΙΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΠΑΣΚΕΤ

ΜΕ ΜΟΝΑΔΙΚΑ ΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΙΚΑ

Οι αθλητές δε δεσμεύονται ποτέ με τα δελτία τους, είναι ελεύθεροι να μετακινηθούν όποτε το θελήσουν

Ετήσιοι φιλικοί αγώνες με μεγάλα σωματεία, καθώς επίσης και παρακολούθηση αγώνων Basket League

Εσωτερικό πρωτάθλημα 3on3 κατά τη διάρκεια της σεζόν

Συμμετοχή σε Basketball Camps και Τουρνουά

ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΝΕΑ

14η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Εφήβων
Με νίκη ολοκλήρωσαν τις υποχρεώσεις τους στην πρώτη φάση του Εφηβικού Πρωτθλήματος…
Read more.
13η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Εφήβων
Άλλη μία νίκη την περασμένη Κυριακή για τους Έφηβους, αυτή τη φορά…
Read more.
9η & 11η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων & Εφήβων
Με μία νίκη και μία ήττα αποχαιρετά το 2019 η ακαδημία μας.…
Read more.
10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων
Με το αριστερό έκαναν ποδαρικό στο νέο έτος οι παίκτες του Παιδικού,…
Read more.
8η & 10η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων & Εφήβων
1/2 για την ακαδημία μας στα παιχνίδια του περασμένου ΣΚ κόντρα στην…
Read more.
6η Αγωνιστική Πρωταθλήματος Παίδων
Δεύτερη σερί ήττα για τους Παίδες την Κυριακή, κόντρα στην δυνατή ομάδα…
Read more.

SCORES CENTER

Προηγούμενη Αγωνιστική

Λεπτομέρειες

ΏραΠρωτάθλημαSeasonΗμερομηνία
1:00 μμΕφηβικό2019-202002/02/2020

Ατομικά Στατιστικά

Στατιστικά

ΟμάδαT
Ατρέας42
Αργειακός Έσπερος91

Προηγούμενη Αγωνιστική

Λεπτομέρειες

ΏραΠρωτάθλημαSeasonΗμερομηνία
1:00 μμΕφηβικό2019-202002/02/2020

Ατομικά Στατιστικά

Στατιστικά

ΟμάδαT
Ατρέας42
Αργειακός Έσπερος91

Επόμενη Αγωνιστική

Λεπτομέρειες

ΏραΠρωτάθλημαSeasonΗμερομηνία
5:00 μμΕφηβικό2019-202029/02/2020

Ερμιόνη vs Αργειακός Έσπερος

Ερμιόνη vs Αργειακός Έσπερος

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ

ΠΑΙΔΕΣ - ΕΦΗΒΟΙ

Τρίτη 19:00 – 20:30

Πέμπτη 20:30 – 22:00

@ Κλειστό Γυμναστήριο Άργους

Σάββατο 08:30 – 10:00

@ 2ο Δημοτικό Άργους

ΜΙΝΙ - ΠΡΟΜΙΝΙ

Τρίτη έως και Παρασκευή 16:00 – 17:30

@ 2ο Δημοτικό Άργους

Σάββατο 10:00 – 12:00

@ 2ο Δημοτικό Άργους

ΑΠΟ 8/7 ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΔΕΥΤΕΡΑ, ΤΕΤΑΡΤΗ, ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ

ΣΤΟ ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΥΜΝΑΣΤΗΡΙΟ ΑΡΓΟΥΣ

GROUP A

8:30 – 10:30

GROUP B

10:00 – 12:00